Refund and Cancellation Policy
Ders ve paket ders satın alımlarınız bu geri ödeme, ödeme ve iptal politikasına göre yapılacaktır.
LÜTFEN SATIN ALIM YAPMADAN ÖNCE DİKLATLİCE BU POLİTİKALARI VE KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ OKUYUNUZ!
Lingotics platformunda yapacağınız ödemeler 3. parti ödeme sağlayıcılar veya bunlarla sınırlı olmamak üzere bankalar tarafından sağlanan ödeme sistemleriyle alınır. Öğrencinin aldığı eğitimin ücreti, yine bu ödeme sağlayıcılar kullanılarak güvenli bir şekilde Lingotics tarafından öğretmenin hesabına aktarılır.
Öğretmenin ders ücretinin eksiksiz bir şekilde gönderilmesi Lingotics’in yükümlüğündedir. Bundan doğacak sorumluk ve tazminatlardan Lingotics sorumludur. Lingotics platformu dışından öğrenci ile öğretmen arasında yapılacak ödeme işlemlerinde Lingotics’in sorumluluğu yoktur, Lingotics bu tür işlemleri takip etmez.
Ödeme yapılacak para birimi ve döviz kuru değişim riski
Ödeme işlemleri, ödeme sayfasında gösterilen para birimleri üzerinden yapılır. Lingotics platformunda para birimi olarak Türk Lirası -TRY ve Amerikan Doları-USD üzerinden ödeme yapılabilinir.
Dolar ve Türk lirası haricinde başka bir para birimine bağlı ülkelerden yapılacak alışverişlerde dolar kurunun, hesaplanması ve buna bağlı olarak oluşacak uluslararası işlem bedeli, kur çevirme bedeli nedeniyle Lingotics platformundan almış olduğunuz ders ile bankanıza ödediğiniz tutar arasında farklılık ortaya çıkabilir. Bu tür işlemler için ortaya çıkacak farklarda Lingotics’in sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kart bilgilerinizin güvenliği
Öğrenci tarafından yapılacak ödemelerde, Lingotics kredi kartı bilgilerinizi hiç bir şekilde sunucularında veya platformda barındırmaz, platformda kredi kartı bilgileriniz saklanmaz. Ödeme kuruluşu tarafından ödeme işlemleri gerçekleştirilir.
Geri Ödeme
Lingotics ten ders satın aldıktan sonra, ders saatine 6 saat kalaya kadar ders iptali yapabilmeniz mümkündür. Ders saatinde derste olmadığınız takdirde, çözüm merkezine yapacağınız başvuru neticesinde, söz konusu talebiniz Eğitimene iletilir ve dersin yapılıp yapılmadığını kabul veya reddetmek eğitmene bağlıdır.
Dersin iptal edilmesi halinde, ders için ödemiş olduğunuz tutar Lingotics Kredisi olarak Lingotics Bakinize eklenir. Lingotics bakiyenizi kullanarak başka bir eğitmenden ders alabilirsiniz. İptal edilen ders ücretini iade olarak almak için support@lingotics.com adresine aşağıdaki bilgileri sırasıyla doldurarak başvurabilirsiniz.
  • Ders tarihi ve saati
  • Neden iade istediğinizi anlatan açıklama
  • Öğretmeninizin Adı ve ders detaylarında yazan Öğretmen ID’si
  • Ders ID numarası
Ücret iadesi gerekli incelemelerin yapılması sonrasında 14 gün içinde gerçekleşir.
Paket dersler
Paket dersler bir öğretmenden birden çok ders satın alınmasını sağlayan ve bu nedenle ders ücretleri indirimli olan derslerdir. Paket derslerinizde her bir dersi, ders saati başlamadan önce 6 saat kalaya kadar iptal edebilme hakkınız mevcuttur.
Ders saatinde derste olmadığınız takdirde, çözüm merkezine yapacağınız başvuru neticesinde, söz konusu talebiniz Eğitimene iletilir ve dersin yapılıp yapılmadığını kabul veya reddetmek Eğitmene bağlıdır.
Dersin yapılmadığına eğitmen karar verirse, paket dersiniz aynen paketinize eklenir, eksilmez. Eğitmenden almış olduğunuz paket derslerde, Eğitmenin sunduğunu içerikten memnun kalmazsanız, paket ders ücretini almak için support@lingotics.com adresine aşağıdaki bilgileri sırasıyla doldurarak başvurabilirsiniz..
  • Ders tarihi ve saati
  • Neden iade istediğinizi anlatan açıklama
  • Öğretmeninizin Adı ve ders detaylarında yazan Öğretmen ID’si
  • Ders ID numarası
Ücret iadesi gerekli incelemelerin yapılması sonrasında 14 gün içinde gerçekleşir.

ABOUT US

Discover Tutors

PAGES

SUPPORT

Language     Currency

© Lingotics Educational Technologies Ltd.